Student (1) w Laboratorium Symulacji Systemów Chemicznych i Biologicznych

Laboratorium Symulacji Systemów Chemicznych i Biologicznych CeNT

poszukuje kandydatów do pracy w projekcie NCN POLONEZ 1:

“Towards an efficient design of biosensors: an investigation of the interplay between light harvesting proteins and graphene”

na stanowiska:

Student (1)

Oferujemy:

• ciekawą tematykę i doskonale wyposażone laboratorium w nowym budynku Centrum Nowych Technologii
  • niski (ok. 9-15h / tydzień) i bardzo elastyczny czas pracy
  • umowę o dzieło w wysokości 1000 PLN / miesiąc na okres do 1,5 lat

Oczekujemy:

• entuzjastycznie nastawionego studenta dowolnego roku
  • z dobrą znajomością języka angielskiego
  • z podstawami wiedzy z zakresu chemii obliczeniowej oraz chemii materiałowej

Rozpoczęcie projektu planujemy jak najszyciej po ogłoszeniu wyników (07/08.2017).

Zainteresowanych kandydatów proszę o przesłanie CV (z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”) oraz wyciągu/kompletu ocen z całego toku studiów na adres mailowy b.trzaskowski@cent.uw.edu.pl lub s.osella@cent.uw.edu.pl do dnia 21.07.2017.
Więcej szczegółów: http://chembio.cent.uw.edu.pl"